SÜRGŐŐŐŐŐS!!! Német?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek! :(


Nenne 3 weltbekannte Urlaubsziele (Wintersportzenter)!-ez egyébként Ausztriánál jött ez szóba.


Österreich grenzt an Tschechien. Richtig oder falsch?-ezt tudom, hogy richtig de nem tudom normális módon megfogalmazni.:$

Illetve van egy szöveg amit ki kell egészíteni az alábbi szavakkal-néhányat tudtam, de nem biztos, hogy jók: Land, Industriestaat, Einwohner, Berge, Seen, Wiesen, Kase, Schokolade, Bodenschatze, Haupstadt, beliebtes, grösste.

Die Schweiz ist kleines.....-Land, nem??:D im Zentral Europas. Es hat 6,7 Millionen.....-Einwohner. Bern ist die ....-Haupstadt, Zürich dagegen ist die....-grösste Stadt.

Obwohl die Schweiz ist auch ein...-beliebtes Touristenland. Hier sind schöne......-Berge?, hohe.....,grüne....., mit Kühen, die Milch für die .....-Kase? und den berühmten Schweizer.....geben.


2012. febr. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni úgy a feladatot, hogy nem írkálsz bele saját gondolatot, csak azt ami eredetileg ott áll? Mert így kicsit össze-vissza van, nehezen lehet kivenni a lényeget.
2012. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi.

A kettő kérdés után lévő szöv.kieg.nél a pontozott vonal a behelyettesítendő szavakat jelöli: ezek a Landtól kezdődnek, és a grösstenél fejeződnek be!

A 2.kérdésnél pedig szöv.válasz kellene.

Légyszi segíts nagyon fontos lenne!

2012. febr. 28. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nem tudom, hogy hová írtad már oda, amit gondolsz (kérdőjellel) meg hová nem. Ha leírod normálisan, csak vonallal ami hiányzik (nem beleírkálva amit akarsz) akkor megcsinálom neked.
2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szar a gépem...egészen mostanáig tel.-on írtam, nem vmi könnyű ám. :-

LÉgyszi nézd el...amit megtippelgettem meg ink. ne is vedd figyelembe!

A kérdéseket meg szerintem nem írtam olyan gázosan..'

2012. febr. 28. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudod mit?! Nem könyörgök érte...már kész is van.

;-D

Kössz

2012. febr. 28. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :D
2012. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!