Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudja ezt nekem lefordítani?

Ki tudja ezt nekem lefordítani?

Figyelt kérdés

nagyon kérek valakit fordítsa le nekem ezt az adventről szóló szöveget németre, köszönöm szépen! :-)


-A karácsonyi ünnepkör advent első napjával kezdődik, és vízkeresztig (január 6-ig) tart.

-A december 25. előtti utolsó vasárnap advent negyedik vasárnapja, az azt megelőző advent harmadik vasárnapja, és így tovább

az első vasárnap meg gyújtjuk az első gyertyát,

a második vasárnap a második gyertyát

aharmadikon a harmadikat a negyediken a negyedik gyertyát, így karácsonykor mind a négy gyertya ég az adventi koszorúnkon

Advent időszakában megvesszük a karácsonyi ajándékokat, képeslapokat küldünk rokonainknak.

Feldíszítjük a házat, és a karácsonyfát.

Adventkor debrecenben karácsonyi vásár van, lehet venni: forraltbor, mézeskalácsot, sült gesztenéyt is.


ezeket kellene nekem lefordítani, kétlek segítsetek! köszönöm!


2012. márc. 16. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

-Die Weihnachts-Feierlichkeiten beginnen mit dem ersten Advent und dem Dreikönigstag (6. Januar) gilt.

25. Dezember-A letzten Sonntag vor dem vierten Adventssonntag, dem vorangegangenen dritten Adventssonntag, und mehr

Sonntag ist der erste, der die erste Kerze sammeln

der zweite Sonntag des zweiten Kerze

die dritte, vierte und die dritte in der vierten Kerze, so dass an Weihnachten alle vier Kerzen auf dem Adventskranz

Adventures kaufen in der Weihnachtszeit Geschenke, Karten werden an Verwandte geschickt werden.

Dekorieren Sie das Haus und den Weihnachtsbaum.

Advent Weihnachtsmarkt in Debrecen, sind Sie vielleicht: Muschi, Honig, geröstete Kastanien zu groß, verdammt gut.

2012. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amugy mindez fent van a wikipédián csak a nyelvet álítsd át németre ne magyarra és ott sokkal jobbak vannak
2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!