Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Microsoft Office SharePoint...

Microsoft Office SharePoint Designer 2007, aki rendelkezik ezzel a programmal és ért is hozzá (pl. : tud képet beszúrni, hivatkozásokat beilleszteni. ) kérem írjon nekem. ÉLETMENTŐ LENNE!?

Figyelt kérdés
Holnap számonkérés lesz belőle és szeretném ha vki aki ért hozzá elmagyarázná,hogy hogyan is műkődik.Informatikusok,és programhoz értők kérlek jelentkezzetek! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! BESZÉLETÉS: MSN-en.
2012. márc. 19. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én csak 1 napja tanulom ezt, tehát személyesen nem tudok meg nem is lenne időm rá, de azért bátorkodnék ezen link beszúrására: [link]


Én eszerint vettem át az alapokat, nem tudom, hogy tőled mennyire komoly tudást várnak el, de hátha segítségedre válik (mivel nem feltétlenül fog akadni olyas valaki ennyi időn belül, akinek meg van a tudása, akarata és ideje arra, hogy személyes segítsen).


Sok sikert!

2012. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb későn, mint soha. :-)
2012. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!