Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 8. osztályosok! Együtt tanulás...

8. osztályosok! Együtt tanulás? Facebookon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálunk facebookon egy rejtett csoportot és ott átbeszéljük a leckéket, ha nem tudunk valamit megpróbál segíteni a másik, elmondjuk egymásnak a tanulási technikánkat stb.

Akinek van kedve az írjon.


2012. márc. 24. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, de támogatom! :)
2012. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 9.-es de támogatom.
2012. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ezt a saját osztályoddal kéne csinálni. Az én osztályomnak is van egy külön csoportja. :) 16L
2012. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk is van osztály csoport, de jó lenne más városokból is megismerni embereket!:) 2. voltam
2012. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén van csoportunk, de amit az előző mondott az is egy jó indok, na meg nem baj ha más korcsoportból és osztályból is vannak... olyan nagy különbség nincs az anyagok között:)
2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én is szívesen csinálnám :)

nálunk is van osztálycsoport, de ott nem igazán a tanulással foglalkozunk

egyébkén suzerintem nem facebookon a legjobb, mert az tökre elviszi a figyelmet a tanulásról

inkább mondjuk skype-on

16/l

2012. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
támogatom de ne a facebook-on mert az egy kalap szar inkább mondjuk csináljátok skipe-on
2012. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csinál valaki akkor?:)

és felvehetnénk egymást és legalább ismerkedünk is :)

2012. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaja, már vagyunk egy páran. A skype és az msn is már lejárt (esetleg a Skype kevésbé), de nem csak azért lenne jobb fb-n csoportot csinálni. :)

És ahogy elnézem, lenne itt egy lány tanuló is. Kész csoport vagyunk, tényleg csak valakinek kreálnia kellene egyet. :)

2012. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki csinál akkor írja meg itt és akkor priviben eljüldenénk a fb. linkünket.

Esetleg lehetne még kiírni egy másik kérdést, és akit érdekel az is bekapcsolódhatna:)

16L

2012. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!