Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leellenőrizné nekem valaki jó...

Leellenőrizné nekem valaki jó angolos? Érettségi szerint lesz osztályozva!

Figyelt kérdés

Dear Alex,

Thank you for the letter. I was surprised, but I help with pleasure. Well I’ve read the options very carefully. I write three suggestions.

I think clearing rubbish would be the most useful for the community, because rubbish makes the town nasty.

I know you love helping people, so I think you will enjoy, if you have to work in a homeless shelter. That is also true you are a very mercurial person, aren’t you? You like sports, so you should train the youth sports team.

By the way, I’m working in a local hospice during the summer. I have to bath dogs. It’s always very funny and difficult, but I don’t mind, because I love dogs.

Lots of love, Petra


2012. márc. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha, ezt így elmondod nekem és nincs benne kiejtési hiba a 100% értékből olyan 94-96%. De, ha kedvenc diákom közzé tartozol, meg órákon is dolgozol, akkor még kiejtési hibával is 100%. Mert, hogy a tanár azt is figyeli, hogy órán mit dolgozik a diák, és ha ott jól teljesít viszont érettségin elakad akkor segít neki.
2012. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

I will write three suggestions. <-- ha csak "I write" egyszerű jelenben, az általánosságot jelent = én szoktam (!) írni.

Ha valami szívességet teszel, kell a "will"


Egyébként nagyon szép :))

2012. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már beadtam!:)
2012. márc. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!