Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leellenőrizné valaki az angol...

Leellenőrizné valaki az angol álláshirdetéses jelentkezésem? (mondattanilag, vagy esetleg ha valamivel ki tudja még egészíteni)

Figyelt kérdés

Dear Sir or Madam,


I am writing to apply for the post of Summer Camp Hosts which I have read your advertisement in the May issue of Summer Camps.


I am a French and German teacher in a primary school. There are student from 10 to 14 years olds, so I know how to deal with this children.


I feel I would be suitable for this position because I greatly enjoy going out and meet new people, and I am a sports woman too. I go to run every day to the sports ground.


I have experience of this kind of work. Last summer I was employed by Kaplan London Bushey, which is a summer camp. I very liked to work there, that is why I have thought I would like again.


The school finishes in middle of July, so I would be available for work in August.


Please do not hesitate to contact me if you require any more information. I look forward to hearing from you.


Yours faithfully,


2012. febr. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó. Rengeteg nyelvtani hiba van benne.

Kijavítsam az egészet?

19/L

2012. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jó vagy angolból, tudsz kicsit segíteni?:)
2012. febr. 19. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak egy szót ismerek. Google fordítós fordítás. Sajnos az KATASZTRÓFA. Remélem az előttem lévő lány tud segíteni, ha nem írd meg nekem és én segítek neked.
2012. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mért írja mindenki h borzasztó, ha a 3/4ét a könyvből írtam ki? Amúgy mostmár mindegy, holnapra kell és úgyse csinálod meg addig, csak nem értem, hogy mért kell engedélyt kérnetek, hogy segítsetek, mikor azért írtam ki...
2012. febr. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!