Van még esélyem?

Figyelt kérdés
9.es vagyok,és nem állok valami jól matekból :S.A tanárom már nem tart korepet mert szerinte az osztály túl hülye hozzá(ő szavai).Az osztály meglátása szerint arra játszik,hogy 1-2 ember kivételével az egész osztály megbukjon.Olyan feladatokat rak a dolgozatba amit nem is gyakoroltunk,de szerinte a kisujjunkból kéne kiráznunk.Eddig van egy 2-sem,meg egy 1-sem.Most is írtunk egy dogát de szerintem nem sikerült valami jól,de nem akarok megbukni!:S Valakinek van valami ötlete?
2012. márc. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Általános vagy tesis osztályba jársz fogadok.
2012. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy itt a sok-sok gyakorláson van a lényeg, DE nem a sulison. Nálunk is a tanár egy gyökér, tanít valamit, de nem eleget. Én itthon majdnem minden nap 1-1 órát matekozok, hogy értsem. Amit nem értek felteszem ide és sok jófej van, aki el tudja értelmesen magyarázni. Sajnos ilyen az élet. :/ Gyökér nálatok is a tanár.
2012. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos. amúgy humán/kommunikáció szak tehát sima.és az a pláne,hogy amit most írtunk doga előtt sokat gyakoroltam és ment is,de a dogába ezt már nem mondhatom el :/
2012. márc. 31. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat, akkor van esélyed, ha nem is idén, jövőre.

Biztosan kaptatok példatárat, oldd végig a feladatokat. Minnél többet gyakorolsz és gondolkodsz, annál jobban fog menni, és igaz ez a dolgozatokra is.

Kézenfekvő, hogy a tanórai feladatmegoldás nem mindig elegendő, ezért vannak a házi feladatok, melyeket aki becsületesen végigszenvedi, megoldja (akár egy adott példát többször is, csak más számokkal) problémája nem lehet.

Tedd te is ezt, és akkor minden jól fog menni.

2012. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoktam gyakorolni de nem mindig megy a dolog:S most megint tart korepet a tanár és járok is,de most 1.25re állok ami nem jó:S ha beszerzek egy 3ast akkor 1.6ra fogok állni de a tanár nem biztos,hogy megadja a 2est :S
2012. máj. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!