Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nuku történelem tudással van...

Nuku történelem tudással van esélyem az írásbelit kettesre megírni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magolós vagy és tudsz rögtönözni, akkor igen. Legyen fantáziád, valamit csak hallottál a történelemről a nagyvilágban.
2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Szobatársam ötösre írta... ennyit az érettségiről.


Viszont addig van még egy csomó idő, legalább nagy vonalakban tanuld meg az anyagot.

2012. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Első voltam. Leírom másképp:

Ha nem írsz semmit, a semmire a legnagyobb jóindulattal sem lehet érdemjegyet adni 1-es fölött. De ha összeszedsz mindet a kis fejedben, bármit, amit szegről végről hallottál és írsz valamit, azt fogják látni, hogy foglalkoztál vele, csak esetleg összekeverted a szezont a fazonnal. Ne rágd a tollad, ne gondolkodj csak improvizálj. Semmit nem veszíthetsz, de ha üres marad a papír, esélyed sincs.

2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, egy minimális műveltséggel meg lehet írni ötösre.
2012. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha lehet használni a töri térképet a vizsgán, akkor simán. Én arról olvastam le 5ösre a szóbelin még annó réges régen.
2012. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos magolós vagyok és amit megtanulok azt nem sokára el is felejtem. Amúgy meg hogy tudnám megtanulni amikor az írásbelin meg a szóbelin teljesen más lesz?
2012. márc. 30. 16:05
 7/13 A kérdező kommentje:
És az égadta egy világon semmit de semmit nem tudok belőle. Csak annyit, hogy mikor volt a honfoglalás meg az Árpád-ház kihalása. De hogy mi volt, hogy volt arról már fogalmam sincs.
2012. márc. 30. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Még elég sok időd van, legalább értő olvasással olvasd el a töri könyveidet addig, 1hónap alatt még sokat tud tanulni aki akar... A középszintű töri érettségi egyébként nem nehéz.
2012. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Egészen az érettségi hónapjáig úgy éreztem, hogy egy betűt sem tudok. Teljesen zavaros volt minden, összefüggéstelen a fejemben. Két hét alatt gyúrtam rá és hármasra érettségiztem. Még nem késő. Nagy vonalakban kezdd el bújni a könyvet, ne olvass el mindent szóról szóra, mert arra már úgysincs időd, csak a fejezeteket rakd össze. Itt az ideje, hogy használd az agyad. Az a baj,hogy rosszul állsz alapból az egészhez.
2012. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha csak átolvasom semmi nem ragad meg.
2012. márc. 30. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!