Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Költemények irodalmi műfaja?...

Költemények irodalmi műfaja? Nagyon fontos, felvételire kellene. :SSa többi lent___

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy kerestem én a googlen is,könyvekben is,de sehol nem találta....segitsetek,légyszives :SS.Szval ezeknek a költeményeknek kellene az irodalmi műfajuk : Moliere - A fösvény; Swift - Gulliver utazásai; Radnóti - Nem tudhatom,Himnusz a békéről; Ady Endre - A magyar ugaron,A magyar messiások,Dózsa György unokája; Móricz Zsigmond - Ami megérthetetlen; Tompa Mihály - A gólyához,A madár fiaihoz; József Attila - Születésnapomra; Gárdonyi Géza - Bűntárgyalás; Mikes kelemen - Törökországi levelek; Fazekas Mihály - Ludas Matyi; Petőfi Sándor - A nép nevében,A Tisza,Szeptember végén,Az alföld,A 19.század költői,Reszket a borko,mert...;Arany János - Nemzetőr-dal,Válasz Petőfinek; Balassi Bálint - Egy katonaének; Kérlek titeket,segitsetek!!!Légyszives,nagyon nagyon fontos :SSSElőre is köszönöm!

2012. ápr. 5. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél már ennyire életképtelen, tessék megkeresni! Nem hiszem el, hogy Te ezekre valaha is rákerestél volna, mert elég alap dolgok... Csináld meg magad a házit!
2012. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ez csak a negyedrész annak ami kell majd,csak azokat már megkerestem :))___am légyszi,ha csak egnek is tudjátok irjátok be :SS
2012. ápr. 5. 10:53
 3/10 A kérdező kommentje:
képzeld el rákerestem :P___de am irtam h ez a negyede annak ami kell nekem,ezket pedig nem találtam meg: S___ha meg nem tudsz értelmesen válaszolni,akk inkk ne is irj semmit....légyszives,köszi :PP
2012. ápr. 5. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

ómájgád, te tényleg ennyire retard vagy?


költemények... hát ezt nem mondanám, elég ha csak a címeket végigolvasod, nem mind líra...


pedig, kis barátom, ez csak úgy lesz meg, ha rászánod az időt, és kiguglizod szép sorjában mindet - utána pedig MEGTANULOD

2012. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

:D ja hogy ezek nincsenek fönn neten??? :D :D :D


ember, mi tudunk netet használni, szóval ezt másnak add be


tudod, az háborít fel igazán, hogy nekünk még könyvtárakat kellett végigolvasnunk ahhoz, hogy egy-egy kérdésünkre választ találjunk, te meg itt ülsz a gép előtt, és nem vagy képes rákeresni egy-egy dologra

még csak bepötyögnöd sem kell, ha nagyon lusta vagy, akkor mivel egyszer már beírtad a szerzőket, címeket, ezeket be lehet másolni a keresőprogiba, és kidob 100.000 találatot...

ha erre nem vagy képes, akkor teljesen felesleges bárhová is felvételizned, bogaram

2012. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
amúgy érdekelne a véleményed (ha már állításod szerint van) :)
2012. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind tanulni kellett volna....
2012. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

tessék, az utolsót megkerestem Neked: [link]

Megjegyzem, a Google 2. vagy 3. találata ez volt!

Ne legyél felháborodva, ha fontos az a felvételi, akkor szépen rászánsz pár órát és megkeresed a műfajokat.

2012. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen,elvileg tanulnunk kellett volna,de nem tanultuk :(((
2012. ápr. 5. 14:31
 10/10 A kérdező kommentje:
[link] : nekem nem ez a műfaj kell,amit te megkerestél,de azért köszönöm h néhány percet az idődből rám szántál :))
2012. ápr. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!