3 könnyű? Matek feladat.

Figyelt kérdés

elég csak az eredmény, mert nem vagyok biztos, hogy jól csináltam e őket!!


1., 24 fős osztály 3 tagot választ. hányféleképpen teheti meg? egy másik 24 fős osztály , egy osztálytitkárt, egy sportfelelőst és egy gazdasági felelőst választ. Hányféleképpen?

2., ABCD paralelogramma A csúcsából kiinduló két oldala és b vektor, a BC és CD oldalak felezőpontjai E és F. Irja fel a és b segítségével az AF és FE vektorokat!

3., mennyi a 246 kettes számrendszeri alakja? (na jó ezt az utolsót nem tudom, hogy kell, légyszi valaki ezt vezesse le, mar olyan regen tanultam)


Köszönöm :)


2012. ápr. 9. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsináltad őket? És leírnád hogy milyen eredményeket kaptál, hogy tudjam ellenőrizni.
2012. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind1, az eredmény alapján én is tudok ellenőrizni, de inkább hagyjuk, nem fontos... :(
2012. ápr. 9. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hisz aztmondtad hogy nem biztos hogy jól oldottad meg, így hogy szeretnéd ellenőrizni a saját eredményeidet??Sztem pedig te egyáltalán nem oldottad meg csak gondoltad hogy megoldja valaki helyetted.
2012. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az 1. feladat a., resze megoldassal egyutt fent van a neten, b-t fuggvenybol kitalaltam!

2. kérdes lerajzolva szinten fent van a neten, megoldas itt sincs...

3. feladat wikipedia plusz van egy ilyen kék hatterű kalkulátor, bal felso sarokba kiszomalja neked! :)


Szerinted megcsinaltam oket?! ;)))

2012. ápr. 10. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos forrásokből oldottad ne legyen bajod, rossz jegyet úgysem kaphatsz mert megoldottad, az már megint más dolog hogy nem jól.
2012. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kaptam rajuk jegyet! :) holnap vviszont probaerettsegi, szal lehet, h ma is kerdezek parat! :P :D
2012. ápr. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!