Hitler fogalmazás?!

Figyelt kérdés
Hitlerről kéne fogalmazást írnom, min. fél oldal, de nemigazán tudom megfogalmazni mit csinált ő, legalábbis hosszas mondatokban nem. ha valaki esetleg tudna segíteni, és írna néhány összefüggő mondatot, amit esetleg átalakítani is át lehet, nagyon megköszönném..!:)
2012. ápr. 16. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hitlerről nem tudsz írni cirka 10-15 összetett mondatot? Hát szégyellheted magad. Arról nem is beszélve, hogy a google millió ismeretterjesztő oldalt dob ki, amit csak át kell fogalmazni. Remélem nem vagy idősebb 5.-esnél...
2012. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok idősebb.:) tulajdonképpen fogalmam sem volt róla, nem tanultuk, meg semmi.. csak ez kellett. és megtudtam írni, csak kíváncsi voltam más miket írna.. de azért köszönöm a szép szavakat!;) kedves vagy!..
2012. ápr. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!