Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok :[ segítség...

Egri csillagok :[ segítség nem értem?

Figyelt kérdés

Nem azt kérem,hogy csináljátok meg helyettem csak ,hogy segítsetek.Ha nem tartod helyesek a segítséget akkor inkább neis olvasd tovább :D

A kérésem a kővetekző létszives segíts ha tudsz:

Van egy házim amit nemtudok megcsinálni ,lekell irni egy fontos tárgyat pl. az amuletett de nekem fogalmam sincs,hogy mit irjak mert nem jut eszembe és a google nem tud segíteni...

Szóval létszi egy rővd leíással hogy miaz mire jó mert nemtom :[


2012. ápr. 17. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az amulett egy olyan tárgy, amit viselője rendkivüli képességekkel ruház fel saját személye irányában. Vannak azért általánosak is, pl. mohamedánoknál Allah szeme, pici medál, fülönfüggő stb.

Ez neki szerencsét hoz, ez megvédi ettől-attól, bajtól.

Miután végletekig hisz benne, ha elveszti maga alatt van, szerencsétlennek érzi magát...

2012. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon régen olvastam a könyvet,de azért segítek.

Az amulett olyan tárgy,ami a viselője hiedelme szerint szerencsét hoz. Ha elveszti,akkor baj és szerencsétlenség éri.

Ilyen amulett a regényben Jumurdzsák gyűrűje. Ennek a sorsáról próbálj utána olvasni és írni. Ha jól emlékszem,egyszer elveszti.

2012. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. olyan mint a kabalatárgy, szerencsepatkó, fétistárgy..
2012. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kőszőnőm szépen nagyon sokat segítettetek:DD
2012. ápr. 17. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!