Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit kell tenni akkor, amikor...

Mit kell tenni akkor, amikor nem jön ki egy matekfeladat és tök rosszul kezdem érezni magam? Nyugodtnak kell maradni vagy még gyorsabban újraszámolni és gondolkozni? 18/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

én olyankor félrevonulok,kiverem a f*szom aztán megpróbálom újra,előről.

ha meg órán vagyok csinálom a többi feladatot azt visszatérek rá.

2012. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan újraszámolni. Ha érettségire gondolsz, akkor lehet, hogy ez nehéz, de ha elkezded gyorsan, kapkodva kijavítani, akkor még több kárt csinálsz. Nekem az is be szokott jönni, hogy ha tudom, hogy maga a gondolatmenet jó, de valahol elszámolta, akkor elkezdem szépen újra átírni csak a számolást. Ilyenkor mindig előjönnek a hibák, és a végére jó lesz. Sok sikert!
2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érettségiről van szó, célszerű egy másik feladattal folytatni. Én is most fogok érettségizni, és ahogy gyakorlok, a sokpontos feladatoknál egyik rávezet a másikra, és ahogy ki tudok számolni egy későbbi feladatot, van hogy visszalapozok mert beugrik egy előző, átlépett feladat kiszámolási módja.
2012. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!