Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megakadtam a házimban:S (? )

Megakadtam a házimban:S (? )

Figyelt kérdés

Először is bocsánat a kategóriáért, nem igazán találtam megfelelőt.


Az lenne a helyzet, hogy megakadtam az irodalom háziban, és a tanárnál nem lehet tudni, hogy éppen mikor ír be csak egy feketét, vagy 1-est.


Az Indul a bakterházból vettünk egy részletet.

Ez lenne a feladat: Írd meg a Varga Pistával történt konfliktusok egyikét.


Én még csak a filmet sem láttam és nem is olvastam



2012. máj. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Öhm és most mit tegyünk?:DD Amúgy Google a barátod, és a filmet végig küzdhetnéd... Jah és a közoktatásban (kategória) szoktak házikat kérni...
2012. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán el kellett volna olvasni. Nyilván nem csak úgy kipattant a tanár fejéből hogy akkor most olyanból adok házit amit nem vettünk.


Egyébként meg GOOGLE!

2012. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tessék, nincs 100 oldal, még ma végzel vele.


[link]


Helyetted itt sem fogja senki megírni.

2012. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm eme kedves válaszokat, csak olyan 3-4 mondatot kellett volna megírni:) Ja és amúgy csak úgy spontán kell írni valami történetet, mert az irodalom könyvben csak egy tetves részlet van az egészből. És k-rvára nem vagyok kíváncsi se a filmre se a könyvre ezért nem néztem meg, és nem is gondoltam volna, hogy majd szükség lesz rá..

És egyáltalán nem azt kértem hogy csináljátok meg helyettem, hanem, hogy segítsetek(bár ezért tényleg elnézést, nem jól fogalmaztam, oda kellett volna írnom, hogy nem azt várom el, hogy szerezzétek meg nekem az 5-öst év végére) Google-re már gondoltam, de gondoltam előbb ide jövök, és hai tt nem jön válasz akkor fekszek rá arra a szaros Google-re. Még egy csomó tanulnivalóm van holnapra, és legalább ezt a kis cuccost akartam letudni könnyen...

2012. máj. 2. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudlak sajnálni, nekem szarabb a helyzetem...xd Meg most tisztázzuk: Mit is akartál? mert nekem nem jött le, szóval Google nemj, mert úgyis megnézed volna, és nem kell megírjuk a házidat, de zért segítsünk? Najó mindegy nem töröm magam, bocs, ha kicsit bunkó vagyok, a meleg kikészíti az embereket...
2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kell bocsánatot kérned, legjobb barátnőm még bunkóbb mint te, és mindenki kérdezgeti folyton: Hogy van hozzá ennyi türelmed?:D


Amúgy már anyum segített nekem szal kész a házi, ezáltal lezárt a kérdés, további oltogatásokat nem fogadok köszönöm

2012. máj. 2. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"legjobb barátnőm még bunkóbb mint te" ezt vagyem bóknak?:D


(Abbahagyom az OFF-ot.)

2012. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!