Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít nekem a német...

Valaki segít nekem a német házimban?

Figyelt kérdés

Semmit sem tudok németül és ezt ellenőrizni fogja.Az a címe : Ich verbringe meine Freizeit.. (Hogyhan töltöd a szabadidőd?)

pl.:zenét hallgatok,számítógépezek,olvasok,a barátaimmal vagyok ..

ezeket az alapvető fogalmakat sem tudom,mert a régi tanárnővel csak beszélgettünk órán. valaki segítene?


2012. máj. 10. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor szépen elkezded kiszótárazni a szavakat és abból alkotsz mondatokat.
2012. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ich habe leider nicht so viel Freizeit, denn ich muss viel lernen. Wenn ich etwas Zeit habe, höre ich gern Musik. Meine Lieblingsgruppe ist .... (neve). Ich computere auch gern, ich chatte und surfe im Net.

Lesen macht mir auch Spaß, abends lese ich meistens noch ein gutes Buch im Bett. Am Wochenende bin ich oft mit meinen Freunden, wir gehen ins Kino oder ins Café und plaudern. Manchmal gehen wir auch Pizza essen oder einfach in die Stadt.

2012. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm szépen! :)
2012. máj. 11. 05:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Gépezek (az nem ich computere)
2015. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz olvasni?

Milyen fajta könyvet?

2015. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!