Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Esszé Olaszországról! Hogyan...

Esszé Olaszországról! Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

Azt a feladatot kaptuk hogy írjunk 3-4 oldalas esszét!

Azzal a címmel hogy miért vonzó számomra Olaszo.?/

és ha elutaznék oda Mit látnék szívesen az utazás során?

Majd ha mindezt leírtam a következő pontban egy nevezetességet mutassak be amely az alábbi városok egyikében található Róma,Firenze,Pisa,Velence!



2012. máj. 12. 15:39
 1/6 anonim válasza:
68%

szia! szerintem ez nem egy bonyolult feladat,főleg úgy hogy adva van a téma,és azon belül hogy miről kell írnod...nem értem mi lehet a probléma,itt az internet,használhatsz hozzá könyveket stb.

Miért vonzó számodra Olaszország...hm..voltál már?ha nem,akkor írd le hogy milyennek képzeled.ha igen,akkor írj arról.Mondjuk én úgy kezdeném,hogy írok pár dolgot olaszországról pl. hol található,miniszter elnök,hivatalos nyelv stb. stb.

aztán hát írj arról ami a kérdés h mit látnál szvesen :D most ezt csak te tudhatod.nézz egy picit körül a googleban,olvass utána.aztán írd le ha esetleg már voltál,vagy ha nem voltál,hogy írtam.aztán ha pl. voltál már valamelyi felsorolt városba akkor írj róla,ha nem akkor nézz utána hogy ott mik vannak,válasz valamit és írj róla.

remélem tudtam segíteni!:)

2012. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt Rózsa néni meglátja...
2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát nemis tudom... szegény bátor *atöbbiévbennemvisszüksehovaésutáljukmintaszart* le lesz szidva rendesen :P
2012. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Going to Italy. You're doing it fucking wrong...
2012. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
so much win bro... :D
2012. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de klassz téma! Milyen szakra jársz ahova kell ez?

Hát sztem sok mindent meg lehet említeni pozitívumként, autók, foci, ételek, zene, film, divat, kultúra, programok, nevezetességek, tenger... Biztos van ezek közül olyan amit te is szeretsz, ismersz, és a neten is sok info megtalálható! Már sikerült írni valamit? :)

2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!