Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kőszívű ember fiai! Valaki...

Kőszívű ember fiai! Valaki segít nekem ebben a fogalmazásban? -fontos-

Figyelt kérdés

Az a címe,hogy : Palvicz Károly levele nevelőszüleinek.

Nem olvastam a könyvet és nem tudom kik a nevelőszülei. Valaki segítene?Nem azt kérem,hogy helyettem írjatok fogalmazást,csak tippeket,hogy miket írhatnék..


2012. máj. 14. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretnék most annyi ezerforintost, ahány kőszívűs kérdésbe botlottam itt az elmúlt pár napban. Van még valaki egyáltalán, aki megoldja maga a feladatát, és nem ide szalad, hogy sürgős meg fontos?
2012. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
- palvicz károly azért ment el otthonról, hogy megtalálja az anyját...meg régebben olyan jó kisgyerek volt...amikor útnak indul , addigra meg szófogadatlan, neveletlen...stb. az anyjára haragszik , mert eldobta magától...az apja meghalt, mert richárd megölte , és palvicz ottó rábízta kérolykát, hogy r. nevelje fel, mert nem akarja , hogy alfonsine nevelje fel , aki eldobta magától ( ő az anyja..)
2012. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!