Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lehet egyedül matekot...

Hogy lehet egyedül matekot tanulni, s felkészülni a nagyon sikeres közép érettségire?

Figyelt kérdés
Mindenfajta segítséget elfogadok, könyvajánlást, bármit.. köszönöm!
2012. máj. 16. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyedül csak akkor lehet, ha megvannak hozzá az alapok, amikre építkezhetsz. Ismered a törteket, másodfokú egyenleteket, tudsz megoldani egyenletrendszereket, függvényeket, logaritmust, négyzezgyökös egyenleteket, trigonometriát. Mert önállóan ezek szerintem nehezen elsajáthítótak. Viszont ha ezeket ismered, akkor ezekből csak a bonyolultabb feladatokat kell csinálni, és olyan könyvet keresni amibe van megoldás, akkor biztos érteni fogod.
2012. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy közép érettségi.
2012. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az alapok nincsenek meg akkor mindképpen érdemes lenne tanárhoz menned, ha megvannak akkor én gyakorlásnak olyan érettségi feladatsoros könyvet ajánlanék aminek van megoldása is. Amikor ezeket oldod hamar rájössz mi nem megy, azt megnézheted a könyvedben is.

Én most érettségiztem, ebből a két könyvből gyakoroltam : [link]

[link]

szerintem érdemes beruházni rá :)

2012. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az alapok megvannak, de néha-néha jó lenne azért olyanhoz fordulni, aki nagyon kompetens a dologban.[nem feltétlenül tanár..]


A tanárt sajnos nem engedhetem meg.

2012. máj. 17. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nekem írhatsz néha ha valami segítség kell (meg a könyveket is oda tudom neked adni olcsóbban, ha kell)
2012. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!