Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha már 1,5 éve SEMMI házifelad...

Ha már 1,5 éve SEMMI házifeladatot nem kapunk akkor hogyan tudnék újra visszarázódni a leckeírásba és a tanulásba?

Figyelt kérdés
Az osztályom nem hajlandó házi feladatot csinálni ezért nem kapunk leckét. Most középsulis leszek.

2012. jún. 5. 06:27
 1/2 anonim válasza:
szépen visszarázódsz.. muszáj lesz, ennyi :D
2012. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te csak akkor tudsz tanulni, ha a tanulnivalót feladják az iskolában házifeladatként? Ha tudod, hogy majd hiányozni fognak ezek a dolgok, mert mindenképpen tovább akarsz tanulni, akkor ne másoktól várd el a „megváltást“ (vagy akár az iskolától), hanem szépen indulj el a saját utadon. Én sem annak köszönhetem az egyetemet, hogy csak azt tudtam, amit az iskolában tanítanak (sőt!). Az internetnek köszönhetően ma már mindent megtalálsz, amire szükséged lehet. Ugyanis még az sem biztos, hogy éppen az előírt tankönyvekből lehet a tudnivalót a legjobban elsajátítani. Jó, eleinte nem lesz olyan egyszerű, de idővel ebbe is szépen bele lehet jönni.
2012. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!