Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kedvenc könyv bemutatása?!

Kedvenc könyv bemutatása?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt a feladatot kaptuk év végére, hogy a kedvenc könyvünket mutassuk be egy Word dokumentumban, én nem olvasok könyvet, és fogalmazni se tudok, ráadásul nem tudom, mit kellene egy ilyenbe.


Valaki tudna segíteni? Tudom, nagy kérés.



2012. jún. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ismertesd egy kedvenc filmed.
2012. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kotelezo olvasmanyokat gondolom elolvastad... kozuluk legalabb egy parat. Valamelyiket bemutathatnad.
2012. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még egy nem kötelező könyvet sem olvastál el?! ez hogy lehet? Ha nem tudsz fogalmazni akkor e készség fejlesztése érdekébe mindenképpen olvasnod kellett volna.
2012. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igen, a kötelezőket mindig , de azt mondta, ne iskolai legyen.
2012. jún. 11. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Volt olyan kotelezo, ami tetszett? Ha igen, keress valami ahhoz hasonlo konyvet, olvasd ki gyorsan (aka'r roviditett valtozatot is), es irj arrol.


"mit kellene egy ilyenbe" = leirod, mirol szol a konyv, es milyen erzeseket ebresztett benned, miert tetszik, mi fogott meg benne, mi az uzenete stb.


Ha nem olvasol konyvet, egyszeruen odairhatd, hogy nincs kedvenc konyved. En valamikor elemiben olyan fogalmazast kellett irjak, hogy "A kedvenc nepmesem". Odairtam, "nekem nincs". A tanarno hapogott, de aztan nem lett nagyobb gaz.

2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok, ahhoz van sütnivalód, hogy a nem hízelgő választ töröltesd, de olvasni... az büdös.
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem töröltem, és nem is tudok
2012. jún. 11. 18:47
 8/9 M.Kata válasza:

én imádok olvasni és fogalmazni is jól tudok, de helyetted nem tudjuk megírni.próbálkozz valamilyen hozzád illő könyvvel.

pl. ha lány vagy, akkor egy romantikus könyvvel(már ha szereted őket), ha fiú akkor pedig valami thrillerrel.sokkal szórakoztatóbb könyvet olvasni, mint gondolnád.

könyvtipp:Twilight, Harry Potter.ezek a legnépszerűbbek, nem is kell elolvasnod őket, a neten találsz róluk eleget.

de én mindenképp ajánlanám, hogy kezd el könyvet olvasni :)

2012. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hányadikas vagy, azt sem tudom, hogy fiú vagy-e, vagy leány, de ezt elküldöm. Olvasd el! Talán kedvet kapsz hozzá, hogy írj belőle egy rövid ismertetőt.


[link]


Itt pedig egy másik gyerekkönyv, nem is olyan hosszú.

Én nagyon szerettem:


[link]

2012. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!