Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap Földrajzból és Németből...

Holnap Földrajzból és Németből is kimenetit írok. Segítesz?

Figyelt kérdés

Németből elég neccesen állok,de a fülembe jutott (mert ez a többiek már megírták múlt héten, csak én nem voltam)hogy lesz benne egy olyan feladat amiben 10sort kell írni németül,hogy hogyan telt a nyarunk. Dolgoztam,fociztam,strandoltam,gépeztem.Nagyon megköszönném,ha segítene valaki! Egész nap tanultam hulla fáradt vagyok.:/ Köszönöm szépen előre is!! 9.osztályos vagyok.


15F


2012. jún. 12. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Meine Sommerferien war sehr gut. Ich habe viel geschlafen. Ich habe auch gearbeitet,es war auch gut. Neben Arbeit habe ich mit meinen Freunden Fußball gespielt. Wenn das Wetter gut war,besuchte ich mit meiner Familie einen Strand. Dort habe ich viel geschwommen. Natürlich wie alle Jugendliche habe ich viel mit Computer gespielt. Ich habe auch im Internet mit meinen Freunden gesprochen. Ich hoffe,dass die bald kommende Ferien auch sehr gut wird.
2012. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Remélem ezzel segítettem. Sok sikert holnap!
2012. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Jól sikerült!
2012. jún. 12. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen a szövegben található "gut" szót (mindegyiket) helyettesítheted a "schön" szóval. Ugyanaz a jelentése, csak szebben van kifejezve.


Pl.: Das Wetter ist gut.--> Das Wetter ist schön.


MfG: László

2012. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ferien


(többes számú szó)

2019. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(die) kommenden

Ferien

2019. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!