Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez az angol házifeladatom....

Ez az angol házifeladatom. Ezt fordítani és kiegészíteni kéne. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Ez az angol házifeladatom:write a letter to one of your friends, who lives abroad, but want to comes from Pécs for a holiday. Give him/her some information about hotels, restaurants and programmes in your country. Tell him/her that you've booked a flight for 20th December for first class and ensure him/her that you will wait for him/her at the airport when he/she arrives. Write 80-100 words.

2012. júl. 1. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt írtam,de még ki kéne egészíteni.Segítsen valaki.

Pár nappal ezelőtt olvastam az üzenetedet.Azt mondtad nálam akarod tölteni a téli szünetet.Foglaltam neked elsőosztályú repülőjegyet december 20-ára,a gép 9 órakor indul. A repülőtéren várlak. Találtam egy jó szállodát, a Hotel Palatinus City Centert.

A szállodában található Wellness-részleg és étterem,ahol kiváló ételeket szolgálnak fel.Meglátogatunk sok múzeumot,megnézzük a történelmi emlékműveket és még sok más érdekes helyre elmegyünk.

2012. júl. 1. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves XY!

Korábban említetted, hogy szívesen eljönnél Pécsre. Most van rá lehetőséged, mivel foglaltam neked egy repülőjegyet december 20-ára. A repüléssel kapcsolatos adatokat mellékeltem. A szállás miatt sem kell aggódnod, mert találtam egy remek szállodát, a Hotel Palatinus City Centert. A szállodában található Wellness-részleg és étterem,ahol kiváló ételeket szolgálnak fel. Megterveztem, hogy mit csinálhatunk az itt eltöltött idő alatt: meglátogatnánk sok múzeumot, megnéznénk történelmi emlékműveket és még sok más érdekes helyet. Remélem örömmel olvasod a levelem!

Legjobbakat: XY.


Szerintem, azért valami átvitel legyen a mondatok között. A te szöveged nem is szöveg, mondatok végtelen halmaza, nincs benne kohézió, nem koherens. Szerintem hasonlót írj, amit leírtam! Ezt már csak le kell fordítani. Hajrá!


UI.: Remélem nem gondoltad, hogy majd lefordítja valaki. Ha viszont megírod és felrakod szívesen átolvasom.

2012. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ezzel sokat segítettél,akárki is vagy.
2012. júl. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!