What can visitors do in Washington DC? What is different or special about it (<---Washington)? Is there a famous food, kind of music, person, or building that you can find in this place? Why would you like to go there?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék ha valaki válazsolna ezekre a kérdésekre angolul, nem nagyon megy az angol és senki nincs akit megtudnék kérdezni, és tudna segíteni

előre is köszi ...


2008. máj. 4. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Fogadjunk házi feladat.

na pont ezért nem is fogom leírni, de tippet adok, wikipedia.hu itt megtalálsz mindent, és ha kell még angolul is.

de Washington DC-röl oldalakat lehetne regélni amúgy is.

2008. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én segítek...nem úgy mint az előző válaszoló....

szerintem először fordítsd le a kérdést. (www.webforditas.hu) után kered meg rá a választ, (magyarul) ezt írd ba az előbbi oldalra, (www.webforditas.hu)csak természetesen a nyelvet váltsd át. :P ki fogja adni magyarul....vigyázz, van amikor zagyvaságot csinál...

2008. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.kérdés:Mit csinálhatnak a látogatók/turisták Washingtonban?

2.Mitől különleges ez a város?

3.Van valami híres étel,zene,személy vagy épület itt?

4.Te miért mennél oda?

ami biztos hogy a 3.kérdésre az egyik 'jó' válasz a White House-Fehér Ház.az utolsó kérdére is én azt írnám,hogy azt nézném meg.

sok sikert!!

2008. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!