Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hosszú repülőútra megyek...

Hosszú repülőútra megyek (Bécs-London-Washington). Javaslatok, "felszerelés" a repülőn, ülésválasztás, stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A vészkijárati üléseknél általában nagyobb a lábtér, ezért kényelmesebb.


A ruházat legyen kényelmes, de tegyél be egy pulóvert mindenképp, mert a gépen lehet hideg.

2011. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ülésválasztás.. hát attólfügg neked mi fontos. maszkalni a gépen könnyen,wcre maszkalni meg ilyesmi akkor folyoso mellett, de szerintem nagy hiba lenne nem kinézegetned mert szép lesz :)


amit vigyél: fogkefe, kis fogkrém, fésü, valami nedves törlökendö meg ilyesmik amikkel felfrissited magad, ha lany vagy akkor vmi minimalis smink hogy leszallas elott javits magadon :D mert tényleg hosszu lesz az ut. párnát takarót adnak, ilyesmi nemkell. hát ha van laptop, rá vmi film mert a gépen elég gagyik vannak, zene mindenképp, esetleg könyv. ja TOLL! mert kikell majd tölteni papirt a gépen. fájdalomcsillapitot én szoktam még vinni, hát meg nekem nyugtato az alap xD en végig szeretem aludni a dolgot, de ezt nemkell utánozni :D kényelmes cipőben menj amit letudsz venni hamar, mert a repteren le kell majd párszor :D ja, valami pulover, mert hiaba van kinn meleg neha a gépen a klimat nagyon beinditjak és azert egy 8 óra fázás nem a legjobb D

2011. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ja veszkijaratnal nagyobb a hely, de vigyazni kell mert alatta van a szárny és akkor nemfogsz kilátni a világon semmit.
2011. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várom a továbbiakat.
2011. júl. 31. 18:09
 5/17 anonim válasza:
100%
hosszu ut al elotted . vigyel egy konyvet , laptopot , napszemuveget , nekem mindig szuksegem van ra . szerintem valasz egy olyan helyet , ahol nem maszkalnak folyton , mert nagyon idegesito tud lenni. nedves torlokendo sem rossz otlet , de a sminkekkel vigyazz , mert ha folyekonyak akar azt is mondhatjak , hogy ki kell dobd . cipot is kenyelmeset vegyel , mert eleg hosszu az ut , es a repteren mondhatjak , hogy le kell vedd . ha vannak meg kerdeseid irj privit es valaszolok . :)
2011. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

A veszkijarathoz olyan embert ultetnek, aki

- felnott

- tud masoknak segiteni (pl. egy kisgyereket fel tud emelni, egy idos nenit karon vezetni stb)

- nincs semmi fogyatekossaga (pl siket) illetve

- ert/beszel angolul


Ha neadjist' veszhelyzet van ertened kell a legikisero utasitasait es segiteni a tobbieknek csuszdazni, amugy teny hogy sokkal nagyobb a hely a labadnak, de a szarnyaktol nem fogsz latni semmit.


Ha nem vagy wc-re jaros, akkor mindenkepp ablak, ha baj van a veseddel akkor folyoso ules, kozel a klotyihoz.

Ha mar tudod mikor mesz, akkor meg tudod nezni milyen geppel, es a rajzon lathatod, hogy hol vannak az elvalaszto falak az osztalyok kozott, illetve hol a konyha stb. Ha szeretsz enni/inni akkor a konyhahoz kozel, illetve kerhetsz kulonleges kajat magadnak (vegetarianus, gluten mentes akarmi) ilyen esetben mindig a tiedet hozzak ki eloszor. En mindig kerek valami kulonlegeset, es altalaban mar befejezem a kajat, mikor a tobbieknek meg csak osztjak ki ;)


Ne ulj az utolso szekre ami falnal van, mert nem tudod teljesen hatrahajtani az ulest.


En mindig viszek egy vastag kotott zoknit mert ahogy leulok a cipot mar dobom is le es zokniban maszkalok ide-oda (klotyiban ha viz van abba jo nem belelepni:)


Amikor kajat/piat osztanak, kerjel nyugodtan 2 italt, mert ugyis ritkan jonnek es jo ha az ember hidratalja magat. En almale/vizzel szoktam kezdeni es mikor a klotyira megyek mindig benezek a konyhaba es kerek valamit inni. Sot olyan is volt mar, hogy a kis dobozos uccsik ott voltak a pulton es a stewardess csak odaintett a fejevel, hogy szolgaljam ki magam nyugodtan. Felmarkoltam 2-3 dobozt es vittem a helyemre a mellettem ulonek is:)


A reptereken van konnektor meg wifi, igy a laptop a legjobb, tudsz netezni, meg tolteni az aksit.


Probalj minel kevesebb cuccot vinni a kezedben, mert a londoni repter qrva nagy es lehet h setalnod kell 10-15 percet terminalok kozott, szoval jo ha minden befer a hatizsakba/kerekes borondbe.


Jo utat!

2011. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítségeket. Terminál 3 és 5 között mennyi az út. Másfél órám van az átszállásra. Könnyű eligazodni, ugye? + A feladott poggyászt viszik a következő gépre, ugye?
2011. aug. 1. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az ut mennyi, de masfel ora boven eleg lesz, nyugi es nagyon konnyu eligazodni mert minden ki van tablazva, illetve barmelyik "egyenruhas" dolgozot megkerhetsz hogy segitsen.


A feladott poggyasz valoszinu a celallomasig (WAS) megy. De a repteren ezt megmondjak ugyis.

2011. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a feladott poggyaszt az elso amerikai leszallaskor vagy atszallaskor kapod meg, europaban megy automatikusan a kovetkezo gepre.
2011. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
amugy jo utat
2011. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!