Szerintetek megeri, hogy felkeszitsek matekbol egy fiut aki szeretne egy nagyobb jegyet az erettsegin matekbol?

Figyelt kérdés
Gondoltom, hogy 1500 ft-ot kernek 2 orara, de aggodom ha esetleg nem ugy sikerul neki mint ahogy akarja, engem fog hibaztatni. Megjegyzem en most erettsegiztem kitunore matekbol.
2012. júl. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szintre kar menni, és te milyenen voltál. Ha ő alapra megy, és te is alapon voltál, nem érdemes megkockáztatni, de egy erős emelt szintű tudással érdemes lehet megpróbálni.
2012. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Romaniaban lakom...nalunk 2 fele matek erettsegi van M1(a nehezebb. ugymond matek-infos erettsegi) es M2(ez valamivel konnyebb). En M1-esen voltam neki M2-nel van szuksegei 6,50-nel nagyobb jegyre (nalunk a pontozas 1-tol 10-ig van)
2012. júl. 16. 18:50
 3/4 anonim válasza:
Kitűnő éretségi matekből. Az nagyon szép. Akkor biztos okos vagy. Szerintem nyugodtan felkészítheted. :)
2012. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó vagy tanításban, magyarázásban is? Mert a matektudás nem minden, ha egy nálad sokkal szerényebb képességű ember fejébe kellene beleverned valamennyi tudást... Próbáld meg, az első pár óra után kiderül, hogy mennyire megy, a srác mennyire szorgalmas, hajlik-e arra ő is, hogy tegyen valamit a jó jegyért! Ha nem megy, akkor pár óra után szerintem visszamondhatod az egészet, még bőven lesz ideje mást keresni, ha pedig megy, akkor hajrá! :) Megjegyzem, szerintem hibáztatni szerintem senki nem téged fog, ha mégse jönne neki össze. "Garanciát" ilyenért senki nem vállalhat, ha nem 100% a saját felelőssége..
2012. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!