Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német történetírás házi?

Német történetírás házi?

Figyelt kérdés

Kell írnom egy történetet, ami így kezddik: Mindig, amikor megérzem a húsleves illatát eszembe jut mi történt azon a napon..

NEM németül szeretném, ha írnátok, hanem csak magyarul ötleteket, hogy hogyan tudnám befejezni.:) Lehet vicces, szomorú, undorító meg ilyenek.:D Kb. 150 szó kell úgyhogy jó sztorit találjatok ki légyszi.:) Nagyon köszi annak, aki segít.:D


2012. júl. 17. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet szappanoperás:

mi történt azon a napon... Csodás vasárnap volt, csicseregtek a madarak, gőzölgött a húsleves, mikor anyám bejelentette, hogy az én nevem nem is Horváth Anikó, hanem Juanita Esmeralda de Gubago, és 2 éves koromban fogadtak örökbe Brazíliából! Megrezzent a tálban az újházi tyúkhúsleves, ahogy az asztalra csaptam és felkiáltottam: Ez szörnyűség, anyám!


Vagy: azon a vasárnapon tudtam meg, hogy felvettek a Los Angelesi egyetemre, ami azt jelenti, hogy itt kell hagynom a családomat, meg hogy sok pénzbe kerül, de egy álom válik majd valóra...

2012. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon tetszik az első! jót nevettem egymagamban. :D
2012. júl. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!