Hogy tanuljak meg tanulni?

Figyelt kérdés

Bár tudom kissé késő. Anyukám hiába int jobb utra nem megy.. Még ha veszekszik sem hiába igérek fűt fát.

Sziasztok!Kérlek segítsetek!18 éves vagyok lány és enyhén szólva ellustultam.Mindenem a net, a lógás du, stb...És nagyon zavar és hiába tudnék tanulni nem megy mert ha nem értem ideges leszek legyen az sima szöveg vagy matek, stb bármi, a végén sirva fakadok.Lehet h lelkileg avgyok ki?Nem tudom multkor veszekedés is volt itthon ebből anyuval..Egyedül vagyok senki nem segít anyu és tesóm sem mert vagy nem értik vagy sokat dolgoznak másom meg nincs.Hogyan legyek magam ura?Már csak másfél hónapom van h javítsak..Tudom szégyen vmilyen szinten de egyszerűen semminek érzem magam idegileg vagy nem tudom de nem vagyok jól..Egyedül érzem magam.És mintha nem tudnék tanulni..Pedig érettségiznem is kéne majd később de 3 as az átlagom és volt mikor rosszabb.Segítsetek!Nem tudom h tudnék akár min leérettségizni később ha most nem megy...Várom válaszotokat és segítségeiteket is köszönöm Tina


2008. máj. 5. 19:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

Domján László videói is nagyon jók, sokat segítettek. Főleg a Tantrükk nevű kiadvány, nem tudom, hogy, de azt megtaláltam itthon eredeti DVD-n :-)


A másik, ami segített, találtam egy hosszú cikket, ami egy könyvnek is beillik:


[link]


Ebből egész sokmindent tudtam alkalmazni.

2018. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!