Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a Nagyenyedi két fűzfa és...

Mi a Nagyenyedi két fűzfa és a Szentpéter esernyője című két regény tartalma?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt írnátok hogy olvassam el, nem tudom elolvasni, mert az Irodalom tanár 1 hetet adott a két regény elolvasására.

2012. aug. 13. 19:10
 1/3 anonim válasza:
Szia én most így nem tudom leírni de ajánlom hogy ha ilyen gyorsan kell elolvasnod akkor az interneten keress rá rövidítettekre vagy keress egy olvasónaplót! Így gyorsabb vagy és majdnem olyan mintha elolvastad volna :)
2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Szent Péter esernyője rövid, simán el tudod olvasni 1-2 nap alatt. A másikra meg keress rá, lehet hogy az is rövid, ha meg nem, akkor keress olvasónaplókat és rövidített változatokat.
2012. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom gyorsan elolvasni :D
2012. aug. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!