Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mik a tapasztalatok a rövidíté...

Mik a tapasztalatok a rövidítésekkel?

Figyelt kérdés
Idén kilencedikes leszek. Rengeteg unalmas könyvet kell elolvasnom pl.:Biblia (részletek) , Odüsszeia.....Nem szeretném elolvasni ezeket, ezért rövidítéseket keresek. Találtam is párat, csak nem tudom hogy megbízhatóak-e. Kapott már valaki esetleg 5-öst úgy, hogy csak rövidítést olvasott el?
2012. aug. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... középiskolában igazából az a lényeg, hogy sokat tudjál beszélni. Persze ahhoz kell is tudni valamennyit. De ha jó a beszélőkéd, akkor lehet, hogy elég. (tapasztalat)
2012. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek olvasni. Szerintem a koromhoz képest már elég sok könyvet elolvastam....de utálom ha megszablyák hogy mit olvassak....főleg ha az hosszú és unalmas.
2012. aug. 13. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el,jobb ha kiolvasod(ha meg magyar/humán tagozatos vagy akkor muszáj az egészet elolvasnod)
2012. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom ezt az oldalt! Nekem nagyon nagy segítség volt, soha nem kaptam rossz jegyet rá: [link]
2012. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, lesz az életben ezer és egy dolog, amit "nem szeretnél", mégis meg kell tenni. Nem lesz semmi bajod attól, ha ragad rád némi kultúra, én is átrágtam magam rajtuk, életemben egyetlen kötelezőt nem voltam hajlandó eleolvasni, mert 4 oldal után azt mondtam, ez borzalom, minden mások átrágtam magam. És érdekes mód nem haltam bele.
2012. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!