Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vélemények? Tapasztalatok?...

Vélemények? Tapasztalatok? Milyen Moliere: Tartuffe című műve? Hogy tetszett nektek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett, könyvben is színházban is.

Ez azon kevés könyvek egyike amelyet kiolvastam a gimiben, mint kötelező. A története nekem tetszik, vicces, fordulatos. Szóval ha én elolvastam, akkor valószínű nem vészes:D

2009. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett a könyv is illetve a színházi előadás is.

Én általánosban olvastam, de szerintem hamarosan ez jön középiskolában is :)

2009. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én imádtam! jópofa, olvasmányos
2009. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tetszett ! Annak ellenére is , hogy kötelező volt..Gyorsan lehet vele haladni, olvasmányos !
2009. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Tetszett mint a

Tártmuff....

2009. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Imádom!!
2009. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó volt. Nekem is kötelező olvasmány volt, de annyira tetszett, hogy elolvastam a másik 5 komédiáját is, ami a könyvben volt. :) Eddig talán a legjobb kötelező olvasmány, amit olvastam. :)
2017. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!