Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » H kell irodalomba vázlatot...

H kell irodalomba vázlatot írni? A Toldi első énekét kell vázlatba foglalni. H csináljam?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 16:44
 1/3 Colonel Simi válasza:

akkor te most gondolom hatodikos vagy!? Na én már ezen túlestem remélem időben szólok most, hogy, hogy kell. Szóval Veszel annyi vázlatpontot amennyi szükséges és leírod alcímekkel az eseményeket írok egy példát szöveggel együtt!

"elment toldi a zöldségeshez, közbe sütött a nap

nagyon meleg volt majd leégett róla a ruha

amikor odaért vett paradicsomot,paprikát,hagymát

és elindult hazafele le is égett útközben" JÓ ez egy kicsit rövid szöveg a vázlathoz na szóval most csinálok vázlatot! 1.pont:Séta az utcán (vagy ahogy akarod megfogalmazni) 2.A nagy meleg 3.A Vásárlás 4.Séta hazafele Remélem ez jó példának remélem segítettem neked ezzel!

2012. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, ezer puszi, ez segített, 5-ös lett!! ^^
2012. szept. 7. 18:50
 3/3 Colonel Simi válasza:
Szívesen!
2012. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!