Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kéne beadnom egy...

Holnapra kéne beadnom egy esszét a szatmári békéről illetve megkötéseinek okairól. Nincs valakinek egy pont ilyenje amit átdobna nekem? Baromi hálás lennék.

Figyelt kérdés
Nem lusta vagyok megírni csak nem vagyok otthon ,telefonról vagyok és késő este érek haza.://
2012. szept. 9. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És gondolom ezt a feladatot 1 órája kaptad meg... :D

Egy esszét fél óra összerakni ha nagyon akarod...

2012. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen hibás vagyok,hogy utolsó pillanatra hagytam de a mai napomat nem így terveztem,hogy éjfélre érek haza.

De nem lebaszó kommenteket kértem...

2012. szept. 9. 19:08
 3/12 A kérdező kommentje:
arra ott van a család
2012. szept. 9. 19:09
 4/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem h telóról vagy ha ilyen gyorsan, illetve hibátlanul tudsz válaszolni.:D

de am gondolom van töri könyved, szépen kikeresed, és kiírod a lényegét. nem tart több ideig mintha más átküldené és azt írnád át.

2012. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Épp várok valahol, frissítgetem az oldalt.Jó telefonom van, és járok nyelvtan órára.
2012. szept. 9. 19:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell azt átírni,úgy ahogy van leírom:d csak nem lesz belőle plágium botrány:DDD
2012. szept. 9. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
ha ilyen penge telód van, és épp vársz vmire, akk épp tudod használni a google-t, és van időd megírni az oldalfrissítés helyett.
2012. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és hova írjam meg?... azért egy esszét nem tudok megírni rajta. De reális,hogy senki se a kur-va kérdésre válaszol csak ide offolja ezeket... aki ilyet akar írni inkább ne írjon mert NEM EZ A KÉRDÉS!!!
2012. szept. 9. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdésre válaszoltunk, csak következtetni kell. (nincsen szatmári békéről illetve megkötéseinek okairól szóló esszénk).
2012. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj nefárasszál
2012. szept. 9. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!