Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt valaki lefordítaná nekem...

Ezt valaki lefordítaná nekem magyarra? Ez lenne az esszém befejezése, és nem hiszem, hogy az én fordításom nagyon találó.

Figyelt kérdés

So, if this does end up being my last letter, please believe that things are good with me, and even when they're not, they will be soon enough.

And I will believe the same about you.

Love always



2012. szept. 11. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát, ha végülis ez lesz az utolsó levelem, kérlek hidd el, hogy jól mennek a dolgok, és ha most nem is, akkor azok lesznek hamarosan.

És én is ugyanezt fogom hinni rólad.

Mindig szeretlek.

2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lenne hát az utolsó levél, amit írok Neked. Ami engem illet velem minden rendben van, vagy ha mostanában nem is mindig, akkor meg nem sokára rendbe jönnek a dolgok.

Remélem Te is így vagy ezzel.

Örökké a Tiéd,

Carroll


Tehát, ha végülis ez lesz az utolsó levelem, kérlek hidd el, hogy jól mennek a dolgok, és ha most nem is, akkor azok lesznek hamarosan.

És én is ugyanezt fogom hinni rólad.

Mindig szeretlek.

2012. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!