Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a szöveget nekem? Fontos lenne! Német fordításról lenne szó.

Figyelt kérdés

A fogalmazásom:


Az én hobbim a mazsorett.Egy héten egyszer van próbánk.7 éves korom óta táncolom.Sok versenyen voltunk.Magyaroszágon,Szlovákiában és a környéken is.Pereden voltunk mazsorett versenyen.Sok baránőm is táncolja.Már jövőre nem fogok járni,mert nem lesz a mi korosztályunkra ;(. táncon kívül még szeretek netezni is.Ez volt az én hobbim


2012. jún. 9. 14:50
 1/5 anonim válasza:
2012. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mein Hobby ist mazsorett.Egy próbánk.7 Woche einmal ein Jahr her, ich tanzte. Viele Rassen waren. In Ungarn, der Slowakei und auch in der Region. Pereda waren Majoretten Contest. Viele Báránd tanzen kann. Bereits im nächsten Jahr werde ich nicht gehen, weil wir nicht gehen, um unsere Zeit zu sein. Ich mag tanzen außerhalb netezni is.Ez war mein Hobby
2012. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ne googleben! -.-
2012. jún. 9. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mein Hobby der majorette.we hat einen Test einmal auf einer Woche. Ich tanze es seit 7-jährigem soots.on viele Konkurrenzen, die wir waren. In Ungarn, in der Slowakei und auf dem neighbourhood.we waren auf Ihrer Rechtssache majorette auf einem competition.much baránőm tanzt es. Ich werde regelmäßig zu einer Ankunft bereits nicht gehen, weil er auf unsere Altersgruppe nicht sein wird ;(. Ich verwende gern das Internet noch abgesondert von einem dance.this war mein Hobby


ez igy okes?

2012. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!:)

Nagyon szépen köszönöm:)

és igen,ez így megfelel

2012. jún. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!