Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Help! Fogalmazást kell írni...

Help! Fogalmazást kell írni aminek az a címe hogy:És akkor megszólalt a csengő. Tudnátok alapötleteket és sztorikat írni ehez a címhez? 15/L

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen témában? iskola? vagy színház? vagy mi?
2012. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,suliba kellene,házinak adták fel.
2012. szept. 11. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azt gondoltam.. de pl suliban ha kicsengetnek akkor a szünet jön vagy hazamész

színházban meg a szünetet jelzi két felvonás közt.

Érted?

2012. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem erről a címről az jut eszembe, hogy valami olyan órán vagytok, amelyet nem értesz, pl. matek, fizika, vagy éppen nem tanultad meg a leckét, pl. verset kellett kívülről megtanulni.

Maradjunk az irodalomnál:


Feleltetés folyik, névsor szerint feleltet a tanár. Nem sokára rád kerül a sor. Sajnos, nem tanultad meg a leckét, ezért ijedten várod, hogy mikor mondja a nevedet. Az előtted lévő után következel te.

Próbálod megjegyezni, amit ő mond, de már minden összekeveredik benned. Még arra sem emlékszel, amit megtanultál.

És ekkor megszólalt a csengő.


A tanár bezárja a naplót, és azt mondja, hogy következő órára mindenki tanulja meg. Fellélegezhetsz, megmenekültél.

Ez egy alapötlet, ha nem kapsz jobbat, ebből is ki lehet indulni.

2012. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,természetesen értem mit mondasz.A fogalmazás témájának nem kell feltétlenül a sulihoz kapcsolódnia.
2012. szept. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!