Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudnátok fordítani ezt a...

Le tudnátok fordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Elkezdtem de nem nagyon mentem sokra. tehát angolra kéne fordítani.


Én készítettem a képet egy óriás kerékről mikor nyaralni voltunk Bulgáriában. Várna a tenger part mellet terül el.

A képen jól látható a Fekete-tenger. Sok Hotel található a tengerparton. A képen kicsit esős az idő.


2012. szept. 11. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Én készítettem a képet egy óriás kerékről...


mármint óriáskeréken ültem mikor a képet csináltam

2012. szept. 11. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: "tehát angolra kéne fordítani." :P

bocsi, én nem tudom:)

2012. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
I took this photo sitting on the giant ferris wheel during our vacation in Bulgaria. Varna is located on the shore. The Black Sea is clearly seen on the picture. There are many hotels on the beach. It was raining a bit when I took this photo.
2012. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezért szeretek ide járni - mán megint tanultam egy szót - viszont úgy látom, a Ferris wheelt nagybötűvel írják (megnéztem, mert nem ismertem a ferris szót:)

viszont, ha a Ferris wheel óriáskereket jelent (a szótár szerint), köll a giant?

egy apró elírás a #4-es válaszában: The Black Sea is clearly seen IN the picture.

jut eszembe, hanyadikos vagy? tanultatok már ilyesmit, hogy to be (clearly) seen? ha nem, akkor esetleg írhatod azt is, hogy:

You can see the Black sea clearly.

ja, és "sitting on A Ferris wheel", ha előtte még nem volt szó az óriáskerékről


:)

2012. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy kijavítgattad az elírásokat.

Tudtommal a Ferris wheel ilyen vásári kerék vagy nemtom hogy mondják magyarul, de nem feltétlenül óriási.

2012. szept. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez utóbbihoz nem tudok hozzászólni, mert mint említém is, egyáltalán nem ismertem a szót, és szótárban kukucskáltam meg -- ottan azt írták rá, hogy óriáskerék

most kíváncsiságból beírtam a gugliba, és a képtalálatok csupa s csupa szép nagy kereket hoznak ki, szóval elképzelhető, hogy nem kell a giant (fejvakaró ikon), de nem hiszem, hogy a tanerő leharapja a kérdező fejét, ha mégis odaírja :)

[link]


:)

2012. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, azt hiszem tényleg úgy van, ahogy mondod!

Deee... használjanak csak a nebulók sok melléknevet a fogalmazásaikban, mert az színesíti a szöveget! :DDDD

Ok ezt csak úgy mondtam :))

2012. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ment a +
2012. szept. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!