Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjek el egy leirast...

Hogyan kezdjek el egy leirast a kulsommel es a belsommel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdheted úgy, hogy én egy ... éves, fiú, lány vagyok, ... osztályba járok, és szeretném bemutatni magam őszintén ebben a fogalmazásban. Mondjuk legyen ez a bevezetés, és utána a tárgyalásban már elkezdheted írni, hogy mik a külső tulajdonságaid, tehát magasság, sovány alkat, vagy éppen ellenkezőleg, ilyen és ilyen színű haj, szem, stb.Aztán a folytatásban a belső tulajdonságok részletezésénél arról írj, hogy jószívű vagyok, lusta vagyok, vagy nem, szorgalmas a tanulásban, igyekvő, rendszerető, vagy rendetlen egy kicsit stb. Leírhatod, hogy a környezetednek mi a véleménye rólad, szüleidnek, osztálytársaidnak, barátaidnak. A befejezésben pedig összegezd ezeket, és írj valami pozitívat, jót, hogy a rossz tulajdonságaidtól szeretnél megválni, vagy azon dolgozol, hogy ezeket megváltoztasd. Remélem, tudtam segíteni ?
2012. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a segitseget:*
2012. szept. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!