Német lecke? SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon,nagyon gyorsan le kellene nekem fordítani pár mondatot. Nagyon megköszönném! :)


4000 éve Mezopotámiában a király egy várat építtetett foglyokkal. A foglyok között volt egy férfi és dia. A fiú a megbetegedett. A király csak úgy engedte hazamenni a fiút, ha 5 embert szerez a helyére. Az apja egy szekeret épített kerekekkel, és 20 embernyi követ pakolt rá, és így ment a királyhoz. A király nem engedte haza, csak ha 10 szekeret épít. Az apa addig dolgozott, míg el nem készült a 10 szekér. Azóta a király a várakat azzal építi.


És ez még ma kellene.. :/ Nagyon nagyon nagyon megköszönném !!


2012. szept. 19. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Használj szótárt...
2012. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egy szót sem tudok Németül.. ://
2012. szept. 19. 16:42
 3/3 anonim válasza:
És német leckét írsz...? Ezt nem vágom... Akkor már egy szót kellene tudnod és szerintem csak olyat adnak fel amit már tudnod kéne. Amúgy ezeket a szavakat én is szótárral tudnám csak.
2012. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!