Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Hamletről lenne pár kérdésem...

A Hamletről lenne pár kérdésem, valaki aki jártas a témában segítene?

Figyelt kérdés
Szóval, a kérdés az, hogy Hamlet elég erős-e ahhoz, hogy bosszút álljon apja haláláért. Addig levezettem, hogy miután megbizonyosodott róla, hogy Claudius ölte meg az apját ( szinészes jelenet után) akkor elszánt és várja az alkalmat, és cselekszik is csak véletlenül Poloniust öli meg. Szóval utána folytatnám azzal, hogy továbbra is elszánt, de ez abba ütközik, hogy ezután kérésre elmegy Angliába anélkül, hogy megölné CLaudiust. Most, ezzel ő mit akar kifejezni, azt, hogy megfutamodott, vagy csak ez egyfajta időhúzás, hogy a királyt meglepje? Vagy én teljesen rossz úton haladok ez ügyben?

2012. szept. 22. 15:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem akart ő elmenni Angliába, de meg kellett tudnia miért akarja elküldeni Claudius.(mert ugye itt már játssza a hülyét) És mikor felnyitja a pecsétet akkor tudja meg valójában miért, és már elhiszi.És így, ezzel a tudattal megy vissza Claudiushoz.
2012. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!