2012. okt. 15. 16:32
1/3 tetro válasza:
Nem hozzá adni kell, hanem megszorozni vele :)
2/3 anonim válasza:
Beszorzod 1,27-tel.
A 27% az 27 század, másképpen 0,27. A 100% meg az 1.
Vagyis a 351600-hoz (1*351600) hozzáadod a 27%-át (0,27*351600).
(0,27 * 351600)+(1 * 351600) = (0,27+1) * 351600 = 1,27 * 351600.
Vagyis beszorzod 1,27-tel. :)
3/3 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon köszi
2012. okt. 15. 16:50