érettségizni még tudok?

Figyelt kérdés
Én most tettem előrehozott érettségit matekból és hát olyan 70-80% lesz. az lenne a kérdésem hogy majd májusban azért megírhatom mégegyszer a közepet vagy nem ,mert ugy halottam hogy nem , de vki azt mondta hogy igen akkor most hogy van?

2012. okt. 19. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Közepet nem írhatsz, de emelt szintűt igen.
2012. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal a rád vonatkozó rendes érettségi időszakban elmehetsz még egyszer. De nem vagyok benne biztos.
2012. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Info tanárom azt mondta, hogy aki 11. osztályban megírja az írásbelit és 4-es lett, az már be sem megy szóbelire, hanem 12.-ben újra megpróbálja, úgyhogy gondolom matematikából is lehet.
2012. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem próbálhatod meg ismét középszinten, majd javító érettségit csak akkor tehetsz ha a kezedben van a végleges érettségi bizonyítványod (amit 12.ben június végén kapsz). vagyis csak 12. után tudsz javítót tenni. emeltre még mehetsz mivel az szintemelőnek számít.


előző: az infó tanárod azért mondta h az be se menjen szóbelire, mert akk az érettségidnek nem lesz eredménye (ergo érvénytelen) és így jövőre ismét megpróbálhatod. ha bemennél lenne eredménye, és csak 12. után tudnál javítót tenni.

a kérdező esetében ezt nem lehet megtenni, mivel az írásbeli után rögtön van eredménye az érettséginek (mivel matekból nincs szóbeli).

2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!