Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap megyek angol érettségiz...

Holnap megyek angol érettségizni (középszint), mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Igazából nem megy rosszul, de néha elrontom és akkor sokkal gyengébb, mint máskor... teljesen szerencsefüggő? Mit tudtok ajánlani? :)
2012. okt. 17. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek. :)

Szerintem idő van elég, úgyhogy kapkodni nem kell, viszont nem árt mindent ellenőrizni, különösen a fogalmazásokat!

Az a fontos, hogyha nem tudsz valamit, ne pánikolj be, hagyd ki, térj rá vissza később. Próbálj a megérzéseidre hallgatni, nekem az mindig bejött, de mindenképpen írj be valamit, üresen ne hagyj semmit.

Ezen kívül ajánlom a szőlőcukrot, én azt viszek holnap. :D

Sok szerencsét holnapra és reméljük a holnapi nagyon könnyű lesz! ;)

2012. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek. Sok sikert :)
2012. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :) viszek leszarom-tablettát xD

majd írjátok meg, nektek milyen lett :)

2012. okt. 17. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
A magnó az borzasztó volt, nem értettem kb. semmit belőle. :D Itthon sokkal jobban ment.
2012. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi kis teremben voltunk, és túl hangos volt :S 1-2 dolog nekem is lemaradt... ééés szerdán megyek németre, alig várom már :) (közép az is)
2012. okt. 21. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Húha, nagyon bátor vagy, hogy ebbe is belevágtál. :)

Sok szerencsét ahhoz is.

2012. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen... bár lehet, hogy inkább vakmerő :)
2012. okt. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!