Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Üdv Német háziba. Nagyon nem...

Üdv Német háziba. Nagyon nem vágom a témát. Na a lényeg hogy ha tudtok írjatok nekem egy minimum 10 (több nem is kell) mondatos fogalmazást nem kell hogy 100%-ig jó legyen csak? Több lent

Figyelt kérdés

Egy képről kéne amin tengerpart van és szállodák amin közben látni fürdőzőket,napozókat

Ha tehetitek magyarul is odaírjátok mert hátha kérdezi...

Nem kell töéletes sőt jobb ha van benn pár hiba csak nem tudom elkezdeni Két mondat már megvan Das Theme des Bildes ist:Der Strandurlaub.Auf den Bild sehe ich das Hotel und einen Strand Válaszokat felpontozással tudom jutalmazni meg persze köszönettel.



2012. okt. 24. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak arról kéne hogy mit látok a képen (homok,tengerpart,szállodák,napozók,fürdőzők,tenger)
2012. okt. 24. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
debreceni vagy?
2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem
2012. okt. 24. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Der Strandurlaub.Auf dem Bild sehe ich ein Hotel und einen Strand. Die Sonne scheint heiß. Der Wind hat sich gesetzt, es ist Windstille. Es liegen nur noch einige Leute in der Sonne. Viele schwimmen im Wasser, sie brauchen eine kleine Abkühlung. Unter den Sonnenschiermen spielen einige Jugendliche Kartenspiel. In der Ferne sieht man ein großes Schiff vorbeifahren.
2012. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezzzzeeeerrrr háááálllllllaaaaaaa
2012. okt. 24. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! A 10.-dik mondatot írd te, hogy legyen benne egy hibás mondat is. De arra ügyelj, hogy csak egy hiba legyen benne.
2012. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks, és mégegyszer köszi
2012. okt. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!