Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Humoros fogalmazás? FONTOS!

Humoros fogalmazás? FONTOS!

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy én is felrakoma kérdést,tudom sok van belőle de nekem sürgős lenne most! Humoros fogalmazást kell írnom de nem tudom miről,és még pluszba kell egy tanulságos történetet írni de nemtudom nincs ihletem. és nagyon kellene ez az ötös mert lerontja a jegyem és nem kerülhetek be a suiba amit kinéztem! kérlek segítsetek!!!

2012. nov. 12. 17:39
 1/3 szőlősi szilveszter válasza:
pl van 1 ember aki nagyon szeret viccelődni mindent csinál 1szer ugy megviccel valakit hogy eltöri a lábát vagy meghal vagy akármi :)
2012. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez eléggé bő téma, h mi lehet humoros :D

de pl. vegyük a teknős és a skorpió történetét :D

volt egy teknős meg egy skorpió egy folyó szélén (bocsi h ilyen csövi a fogalmazásom, de úgyis neked csak a koncepció kell :D)

és azt mondta a skorpió: teknős vigyél át a túlpartra

teknős: dehogy, megszúrsz, és meghalok

skorpió: nem foglak, mert akkor én is meghalnék

majd ízelt lábával nagyot dobbantva követelte, hogy a teknős vigye át a folyón

teknős: akkor sem, félek, h kamuzol

ezzel fogta magát a skorpió és átment a hídon

a tanulság pedig:hogyha kérni szeretnél valamit, mindig mondd azt, hogy létszíves!

remélem ez segít :D

2012. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*légy szíves


Amúgy vicces a sztori :D

2017. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!