Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni megírni egy 5-6 mondatos fogalmazást? A többi lent!

Figyelt kérdés
Azt a feladatot kaptuk,hogy egy 5-6 mondatos verbális(cselekmény dús) fogalmazást írjunk ami ősszel játszódik. Köszi előre is!:)
2012. nov. 14. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Istenem, 5-6 mondat. 5-6 mondat... ezt fel kell dolgoznom...


Magyarul?

2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen
2012. nov. 14. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát találj ki valami kam szöveget ,nem olyan nehéz...


pl Egyik reggel az iskolába indultam.Átlagos esős őszi nap volt,a járdát beborították a színes falevelek.Nagyon siettem,hogy legyen időm felkészülni a töri órára.Ahogy igyekeztem,egyszer csak megcsúsztam a vizes faleveleken.Erős fájdalmat éreztem ,nem tudtam megmozdítani a lábam.Telefonon segítséget kértem,a kórházba szállítottak,ott begipszelték a bokám.1 hónapon keresztül szinte csak feküdtem.Azóta nem sietek a töri órára :D XD

2012. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy nem sietek az iskolába :D
2012. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!