Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki kijavítaná nekem ezt...

Valaki kijavítaná nekem ezt az angol szöveget?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne ez a szöveg hibátlanul angol órára.Vki kijavítaná nekem és leírná mik a hibák benne?Lehetőleg olyan aki jó angolos


Hy Spencer,

Thanks for the link (www.searchimage.com) that you sent me.I found some very interesting pictures so thanks a lot...

You told me about a website which have old films in good quality.Please give me the link.You know i love black and white films.

I want to eat some hamburger.By the way you know that shop which is sell retro PC games?I want to play with a very

old game.It is called Neverhood.I like this game but it has really wrong grapich.But i think it doesn't matter.

I think some old games have better story than the new games.Oh I forgot.Happy brithday!

I really want to see you and i want to celebrate with you.Why we don't meet up in the local Mc Donald'S?I will make

a chat room and you can tell me what you think.

Take care,

Jack



2012. nov. 27. 18:13
 1/1 A kérdező kommentje:
ha kérhetem akkor control +c control+v-vel copyzzátok és javítsátok a hibákat...ha nincs sok;)
2012. nov. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!