Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lehet ezzel a címmel...

Hogy lehet ezzel a címmel magyar fogalmazást írni? Akinek pénze van, az mind lopta, akinek több van, az sokat, akinek kevés, az keveset lopott?

Figyelt kérdés
És hogy miért értek egyet vele vagy miért nem. Nem tudom, mit írhatnék. 17/f

2012. dec. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vasárnap este 10 óra után kellene nekifogni, és akkor lenne talán saját gondolatod is


imádom, amikor itt íratják meg a házit....

2012. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megírnám én a házit napközben, ha tegnap nem lettem volna egész nap szalagavatón ahol mi vagyunk a ballagtató osztály, és ma hajnali 2 re értem haza 10kor keltem délelőtt megírtam a többi házit délután meg mentünk nagyszüleimhz mert nővéremnek volt ez a szalagavatója és náluk ünnepeltünk és évente egyszer találkozunk velük kb. szóval inkább velük voltam... De legalább teszek valamit azért hogy emgcsináljam! Nem itt akarom megírni a házit csak nem tudom, mit írhatnék. De kösz.
2012. dec. 2. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor adták fel a házit szombaton?

Nem akkor ne károgj aludj egyet és kelj fel hajnalban megírni ez van.

2012. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pénteken, szombaton nem volt suli, délelőtt bementünk és egész nap díszítettünk meg próbáltunk a műsorral ja és nem akarok egyest kapni rá.
2012. dec. 2. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

bevezetésként írj valami általánosat

aztán írj példát arra, aki piszkos úton jutott pénzhez, a tárgyalás második bekezdésében pedig egy becsületes gazdag emberről, bővítheted ugy hogy irsz egyet egy nem gazdag nem becsülestes emberröl, aztán egy gazdag nem becsületesröl, becsületes gazdagrol és becsületes szegényröl, aztán jöhet a saját vélemény, sok utalással, majd végül valami tanulság

amiket beleszőhetsz: Rockefeller, a zsidóság, kerszténység, a newage hitek, Montecuccolit, jajj egy csomó mindent, ez nagyon jó téma, és sokat lehet róla irni mert minden a pénz körül forog bármin indulsz el tudsz irni oldalakat eröfeszités nélkül

2012. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

irodalmi alkotásokat is beleszőhetsz, pl Ady - Harc a nagyúrral, Nyomorultak

tehetős és csóró művészeket is összehasonlíthatsz

2012. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és Az Aranyember! az nagyon ide illik :)
2012. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!