Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem irnatok nekem egy német...

Nem irnatok nekem egy német fogalmazást irni arrom hogy miért jo számittogépet használni? Egyszerü szavakkal kéne 4-7 mondatban.5. ota tanulunk nemetet 7. -es vagyok de fogalmam sincs hogy mit irjak. Most kellene a fogalmazas.

Figyelt kérdés

#fogalmazas-segiteni
2012. dec. 5. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem lesz olyan degenerált, hogy írjon helyetted. Elég nagy probléma, hogy most tanulod 3. éve a nyelvet, de egy ilyen pofon egyszerű fogalmazást nem tudsz összerittyenteni. Talán pont ezért kellene gyakorolnod, nem gondolod? Mi lesz veled később, arany gyerekem?! ...
2012. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az abaj hogy alig tanit valamit a tanar es elvarja hogy tudjunk nemetul ezert gondoltam hogy talan segitene valaki
2012. dec. 5. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
:(
2012. dec. 5. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
De pont ezért kellene Neked is tenned valamit. Még magyarul se írtad meg, azt is elvárod, hogy más gondolkodjon helyetted. Ez nem jó magatartás.
2012. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jolvam...elsijettem es helytelenul irtam...nagy dolog
2012. dec. 5. 19:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Figyej fel oraja probalok irni valami normalisat itt van melettem a magyar-nemet szotar es mar felhulla vagyok szoval nem nagyon esik jol hogy nem tudod felfogni hogy segitseg kellene
2012. dec. 5. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Te pedig nem hiszed el, hogy a kutya nem fog helyetted fogalmazást írni. Vagy saját magad csinálod meg, vagy nem lesz házid. Ennyi a tapasztalat.
2012. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!