Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikszáth Kálmán: A beszélő...

Mikszáth Kálmán: A beszélő köntös?

Figyelt kérdés

ezzel a művel kapcsolatban lenne 1 kérdésem: Milyen hibát követett el Lestyák Mihály, Lestyák Mátyással (édesapjával), és Cinnával( cigánylánnyal) szemben?

mielőtt jönnének a beszólások 2szer is elolvastam de ez valahogy nem ugrik be már 1 hete, egyszerűen nem jut eszembe semmilyen válasz lehetőség...:/

13/L



2012. dec. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, én még olvasom a könyvet jelenleg, de szerintem 1 hét és kiolvasom, és akkor válaszolok, haha :D

14/l

2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másnap már elolvastam, de elfelejtettem válaszolni, bocsi. :)


Nem igazán értem én ezt... Elég hülye kérdés.

De szerintem arra gondol, amikor elhanyagolta őket. A vége felé sokat foglalkozott a főbírói címével, ezért Cinna azt hitte, hogy nem szereti őt, és nem akarja elvenni. Az apja pedig aggódott miatta.

Ha úgy vesszük emiatt halt meg az öreg Lestyák...


Szerintem erre gondolt, de nem vagyok benne biztos! :)

14/l

2013. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 9. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!