Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt angolra helyesen?

Figyelt kérdés

köszönöm!

"Kedves Niki, Tudom hogy nehéz lehet neked, hogy sokan ellenzik a kapcsolatot. Az 5 év korkülönbség nem sok, csak ilyen fiatalon még adódhatnak gondok a kapcsolatban a kor miatt. A szüleidet próbáld meggyőzni, hogy rendes fiú, mutasd be nekik, hogy lássák ők is, hogy nem kell félteniük tőle. Azonban bármit is mondanak, fogadj szót nekik. Csak jót akarnak. Találkozz a fiúval szabadidődben, de úgy hogy semmi rovására ne menjen. A szüleid hátha idővel beletörődnek, és elfogadják a kapcsolatot. Tanulás legyen az első, és ha jól teljesítesz, akkor biztosan ők is pozitívabban állnak hozzá. Ne keseredj el! Sok sikert!"



2013. jan. 3. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Dear Niki!

I know how hard could that be for you that many people are against your relationship. 5 years are not so much, it's only at your young age that difficulties can come your way about that. Try to convince your parents, introduce him and show them he's a nice man that they shouldn't be afraid of. But whatever they say, obey them, all they really want is your good. Meet the guy in your free time, don't let it go to the expense of anything! Your parents might just accept the relationship with time. Your number 1 task is to study, if you do well, I'm pretty sure that your parents would take all of it more positively. Don't give up and good luck!

2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!